787-1 Predaj rodinného domu v obci Považské Podhradie okres Považská Bystrica

Späť

787-1 Predaj rodinného domu v obci Považské Podhradie okres Považská Bystrica
Pri komunikácii s maklérom uveďte označenie inzerátu 787-1.

Ponúkame Vám na predaj čiastočne podpivničený dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite Považského Podhradia pár minút od Považskej Bystrice. Dom je postavený na slnečnom rovinatom pozemku s výmerou 954 m2, z toho 552 m2 tvorí záhrada. Dom sa nachádza na kompletne oplotenom pozemku, na ktorý sú privedené a zapojené všetky inžinierske siete vrátane plynu. Na pozemku sa okrem domu nachádza jazierko, altánok vhodný na posedenie a grilovanie, garáž s letnou kuchyňou, ktorá je prerobená na celoročné bývanie. V letnej kuchyni sa nachádza kúpelňa, kuchyňa a izba. Prízemie rodinného domu pozostáva zo vstupného zádveria so schodiskom, z ktorého je prístupná špajza a centrálna chodba. Z chodby je prístup do WC, kúpeľne, na schody do podkrovia alebo do pivnice, do kuchyne a do dvoch nepriechodných obytných miestností. Podkrovie je neobývané ale je možné ho zobytniť. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou nová kúpeľňa a WC, kuchyňa a jej vybavenie, plastové okná.
Výhodou domu je poloha a kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, obchody. Odporúčame vidieť!!!!

Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou. V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver s ktorým Vám radi poradíme.
Viac inzerátov nájdete na http://www.mreality.sk/
d.kralikova@mreality.sk
0918771568

Cena: 169.800,- EUR
ID zákazky: 29253

Kontakt na makléra

Meno:Bc. Dana Králiková
Ulica: M.R.Štefánika 139
Mesto: Považská Bystrica
Mobil: +421918771568
E-mail: d.kralikova@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*