790-1 Predaj 3-izbového bytu v meste Považská Bystrica časť SNP

Späť

790-1 Predaj 3-izbového bytu v meste Považská Bystrica časť SNP
Pri komunikácii s maklérom uveďte označenie inzerátu 790-1.

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom na sídlisku SNP v Považskej Bystrici. Nachádza sa v zateplenom, novo-zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom. Byt je na prízemí/5 poschodového domu. Výmera podlahovej plochy je 71m2 + balkón. K bytu prináležia dve pivnice 1 väčšia + 1 menšia o celkovej výmere 10m2. Byt má murované jadro, plastové okná, keramické podlahy /kúpeľňa, záchod, chodba, kuchyňa/, plávajúcu podlahu /detská izba, obývacia izba/, v spálni sa nachádza pôvodné linoleum. Predáva sa s kuchynskou linkou a spotrebičmi + obývacia stena s koženou sedacou súpravou + chodbový nábytok + pračka. Všetky dvere sú z masívu. Priemerné náklady na bývanie pre 4 ľudí vrátane elektriny), plynu fondu opráv je 185€/mesiac. V dome je zabezpečená upratovacia služba/ platená v nájme/. Dom sa nachádza v tichšej lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou: 2 škôlky, 2 školy, obchody, pošta, autobusové zastávky, ihrisko. Odporúčame vidieť!!!!

Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou. V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver s ktorým Vám radi poradíme.
Viac inzerátov nájdete na http://www.mreality.sk/
d.kralikova@mreality.sk
0918771568

Cena: 76.800,- EUR
ID zákazky: 29285

Kontakt na makléra

Meno:Bc. Dana Králiková
Ulica: M.R.Štefánika 139
Mesto: Považská Bystrica
Mobil: +421918771568
E-mail: d.kralikova@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*