336-20 Predaj chalupy Petrova Lehota

Späť

336-20 Predaj chalupy Petrova Lehota
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerátu 336-20
Predaj chalupu v krásnom a tichom prostredí blízko od Trenčianskych Teplíc.Chalupa je celoročne obývateľná a cesta je celoročne upravená a asfaltová. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, teplá voda je z elektrického bojlera.V chalupe je WC splachovacie a sprchovací kút .Elektrická prípojka na 380 V je v chalupe. Vykurovanie chalupy je dvomi krbmi .Chalupa je murovaná z kvádrov, so zánovnou 5 ročnou strechou. Na pozemku v rozlohe 900 m (oplotený) sa nachádza rozostavaný murovaný bazén o rozlohe 7,5 x 3,5 x 2m, vytvorené dve parkovacie miesta pre vozidla, udržiavaná záhrada.Úžitková plocha je asi 162 m2, zastavaná 114 m2.Pozemok má veľkosť 900 m 2. Pod chalupou je pivnica a má rozmer okolo 20 m2. Podlaha sú dlažby a v chalupe sú plastové nové okná. V chalupe je kuchyňa s kuchynskou linkou a na varenie je elektrický sporák. Celá chalupa je vo veľmi dobrom technicko a obývateľnom stave. Sedlová strecha ,studňa,parkovanie vo vnútri .Veľmi krásne a príjemné prostredie na turistiku a na oddych.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 44.000,- EUR
ID zákazky: 29312

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*