795-1 Predaj rodinného domu v obci Brvnište okres Považská Bystrica

Späť

795-1 Predaj rodinného domu v obci Brvnište okres Považská Bystrica
Pri komunikácii s maklérom uveďte označenie inzerátu 795-1.

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Brvnište. Zastavaná plocha 84 m², obytná plocha 80 m², rozloha pozemku 652 m². Dom je riešený ako dvojdom, s celodenným slnkom, so samostatným dvorom. Konštrukcia rodinného domu je z tehly, 3 izby plus kuchyňa, balkón, kúpeľňa a vstupná chodba. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou. Na pozemku je postavená pekná záhradná chatka aj na prespanie, s tým že v chatke je privedená studená voda, ako i na dvore pri pivnici, chatka je podpivničená. K RD prislúcha záhradka, ktorá je zaliata slnkom celý deň. Strecha sedlová, pokrytá talianskou lepenkou, vonkajšia omietka brizolit, vnútorná hladká omietka. V RD sú podlahy z PVC a dlážkovica. Okná sú drevené kaslové, schody drevo a betón, interiérové dvere drevené, vchodové drevené obyčajné. Vykurovanie je riešené centrálnym vykurovaním formou plynového kotla aj kotla na pevné palivo, ohrev teplej vody, zásobníkový elektrický ohrievač, aj cez kúrenie. Rodinný dom je v stave k nasťahovaniu ihneď, po menšej úprave. Voda je riešená cez rezervár. Odpad je trativod, WC je suché, ale je možnosť pripojenia na obecnú kanalizáciu, pri hlavnej ceste. Občianska vybavenosť: potraviny, zastávka autobusu, škola.
Odporúčame vidieť!!!!
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou. V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver s ktorým Vám radi poradíme.
Viac inzerátov nájdete na http://www.mreality.sk/
d.kralikova@mreality.sk
0918771568

Cena: 39.900,- EUR
ID zákazky: 29331

Kontakt na makléra

Meno:Bc. Dana Králiková
Ulica: M.R.Štefánika 139
Mesto: Považská Bystrica
Mobil: +421918771568
E-mail: d.kralikova@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*