337-20 Predaj chalupy Valaská Belá

Späť

337-20 Predaj chalupy Valaská Belá
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerátu 337-20
Predáme chalupu Valaská Belá príjemnom prostredí niekoľko sto metrov lyžiarskeho strediska Homôlka. Chalupa je vhodná na celoročné bývanie nakoľko je veľmi vkusne a kvalitne prerobená.Chalupe je nové podlahové kúrenie na elektriku,ústredné kúrenie na tuhé palivo.A ešte vo vnútri chalupy sú kachle na tuhé palivo.Teplá voda je na elektrický bojler.Na pozemku je studňa s pitnou vodou.Chalupa má pivnicu.
Obytná plocha chalupy je 96 m2 a zastavaná 72 m2 a pozemok 530 m2.Odpad je pripravený na novú žumpu ktorá je pripravená a vykopaná.Chalupa sa nachádza na lazoch .Cesta k chalupe vedie lesom a je kamenistá.Krásne a tiché prostredie.Ideálne miesto na odpočinok a relax.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 33.900,- EUR
ID zákazky: 29339

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*