199-20 Predaj chalupy Valaská Belá

Späť

199-20/ Predaj chalupy Valaská Belá
Pri komunikácii s maklérom uveďte označenie inzerátu 199-20
Ponúkame na predaj chalupu na tichom mieste v krásnej prírode.Nehnuteľnosť sa nachádza pri obci Valaská Belá v Trenčianskom kraji v okrese Prievidza. Jedná sa o tichú lokalitu mimo obce, s lazovitým charakterom osídlenia. Stavba je murovaná 9x10m, rekonštruovaná,pozostáva zo vstupnej haly s krbom, chodby, obývacej izby, izby, kuchyne s pôvodnou murovanou pecou (aj na chlieb) a WC s kúpeľňou (sprchovací kút).Obytná plocha 90 m2 a zastavaná plocha 114 m2.Na pozemku sú slivky,orech,jablone atď.
Pozemok o výmere 20 árov je udržiavaný, oplotený, s dreveným altánkom.Do chalupy je privedená voda (výborný miestny prameň) a elektrina. Odpad je odvedený do trativodu. V blízkej obci Valaská Belá je kompletná infraštruktúra. Okolie je zaujímavá turistická oblasť, cyklotrasy, lyžiarské strediská Homôlka, Čičmany a Zliechov,ďalej treba spomenúť blízky Bojnický zámok, zoologická záhrada, kúpalisko a veľká priehrada Nitrianske Rudno atď…
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 34.900,- EUR
ID zákazky: 30214

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*