355-20 Predaj rodinného domu Trenčianske Teplice

Späť

355-20 Predaj rodinného domu Trenčianske Teplice
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 355-20
Predávame rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom postavený na pozemku o rozlohe 303 m2+133 m2 (zadná záhradka s bazénom). Dom bol postavený cca pred 60-timi rokmi z pálenej tehly. Obytná plocha domu je 200 m2, zastavaná 110 m2.Dom sa dá využiť aj pre dve generácie , tým že oboje poschodia majú rovnakú dispozíciu . Každé podlažie má 3 izby,kuchyňu , kúpeľňu a WC . Kúrenie v dome je ústredné – pred 5 rokmi prerobené. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: dvojité drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: na poschodí prerobená sprcha a dole klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák,chladnička.Dom je podpivničený.
Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka,kanalizácia,plyn,káblová televízia,internet.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 99.000,- EUR
ID zákazky: 30354

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*