358-20 Predaj rodinného domu Dolné Srnie

Späť

358-20 Predaj rodinného domu Dolné Srnie
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 358-20
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v čiastočnej rekonštrukcii v obci Dolné Srnie. Rodinný dom je jednopodlažný, v zástavbe rodinných domov, čiastočne prepojený s jedným múrom so susedným domom.V dome je pivnica cca 25 m2 vhodná na uskladnenie zeleniny a iných potrebných vecí.Dom má parkety.Kúrenie
v dome je plynom.Dom je napojený na siete voda ,plyn.
Dispozičné riešenie domu:
veľká kuchyňa, dve izby, kúpeľňa, špajza. Na pozemku je postavená samostatná garáž. Dom má novú strechu, nové plastové okná a vchodové dvere. Zastavaná plocha je 135 m2 m2,obytná plocha 100 m2, garáž 32 m2 s malou dielňou. Celková rozloha pozemku je 486 m2.Dom sa nachádza v tichej prostredí s dobrými susedmi.Dom má povalu.WC je suché.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 61.900,- EUR
ID zákazky: 30461

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*