362-20 Predaj rodinný dom Dolné Srnie

Späť

362-20 Predaj rodinný dom Dolné Srnie
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 362-20
Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami kompletnej rekonštrukcii v obci Dolné Srnie. Rodinný dom je jednopodlažný, v zástavbe rodinných domov.V dome je pivnica cca 43 m2 vhodná na uskladnenie zeleniny a iných potrebných vecí.Dom má parkety.Kúrenie
v dome je plynom.Dom je napojený na siete elektrika,voda ,plyn,septik.Dom presklenú chodbu o rozlohe 18 m2 kde je sedenie.
Dispozičné riešenie domu:
2-kuchyne,štyri izby, 2-kúpeľne,2-špajzy. Na pozemku sú dve garáže.Dom má novú strechu, nové plastové okná a vchodové dvere. Zastavaná plocha je 300 m2 m2,obytná plocha 198 m2, garáže 40 m2 s malou dielňou. Celková rozloha pozemku je 775 m2.Dom sa nachádza v tichej prostredí s dobrými susedmi.Dom má povalu.Vonku na pozemku je postavený altánok na posedenie s vonkajším krbom
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 129.900,- EUR
ID zákazky: 30554

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*