363-20 Predaj dvoch chalúp dedina Slopná

Späť

363-20 Predaj dvoch chalúp dedina Slopná
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 363-20
Predáme dve chalupy v krásnom prostredí v dedine Slopná . Úžitková plocha dvoch chalúp je 200 m2,zastavaná plocha 260 m2.Chalupy majú krásne veľké izby a dokopy majú 6 izieb a dve kuchyne ,dve WC a dve kúpelne.Každá chalupa ma špajzu a priestor na odkladanie vecí. Jedna chalupa prešla kompletnou rekonštrukciou a druhú chalupu to čaká.Pozemok je 1700 m2.V chalupách je plyn a obecná voda a žumpa je na pozemku.Bezproblémový prístup na pozemok autom.Na pozemku sa nachádzajú aj hospodárske budovy.Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: ,- EUR
ID zákazky: 30768

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*