364-20 Predaj chalupy Zubák

Späť

364-20 Predaj chalupy Zubák
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 364-20
Predám krásnu murovanú moderne riešenú chalupu na laze – polosamote v Bielych Karpatoch nad obcou Zubák. Je umiestnená na tom najtichšom a najkrajnejšom mieste, všade okolo je cítiť pozitívnu energiu hor, ticha a spevu vtáčkov. Chalupa bola postavená roku 2014 z itongu na betónovom odizolovanom základe. Pozemok aj chalupa je v OV. Okná a dvere sú plastové, v obývacej a jedalenskej časti je presklenie s výhľadom hory či v noci na oblohu ( aj v dnoch keď je počasie škaredé – chalupa ponúka nepretržité spojenie s prírodou). Počas raňajok je možné sledovať veveričky v záhrade a na orechu, vtáčky na jabloni. Každé jasné poobede môžete sledovať nádherný západ slnka nad horami. Počas noci môžete sledovať hviezdy z postele a môžete pozorovať nočnú oblohu. Na prízemí sa nachádza 45m2 priestoru- kúpeľňa so záchodom a el. bojlerom. Ďalej vykachličkovaná predsieň so šatníkom, spojená kuchyňa s obývacím priestorom a dvomi vykurovacími zariadeniami ( v zime z -9 vonkajšej teploty sa dá vnútri chata do 1h vykúriť na 24c). Na podkroví je ďalších 45m2 priestoru – ďalšie 2 priestory malá izbička využívaná ako sklad a veľká spálňa. Do domu je privádzaná voda z vlastnej studne, ktorá sa nachádza 2m od domu na pozemku a jej voda je pitná ( a otestovaná aj Verejným úradom zdravotníctva). Pred domom je podstavný 35m2 altán s kôlňou na náradie a drevo. Celý pozemok je oplotený nenápadným plotom- obora a z vnútra živým plotom – 2,5m husté smreky ( na pozemku na Vás čaká absolutné súkromie). Pozemok je rozdelený na 3 časti horná časť na ktorej sa nachádza relaxačná a herná pre deti, ďalej romantické smrekmi uzavreté ohnisko s drevami na sedenie a veľkým rovným kameňom slúžiacim ako stôl a spodnú časť v ktorej sa nachádzajú stromy. V záhrade sú momentálne 3 slivky, 1 veľký orech, 3 jablone, 7 koreňov ríbezli, 30 koreňov malin, , 1 mladá čerešňa, 2 mladé korene hrozna a pole s mätou a medovkou. V zimných mesiacoch je dom plne príjazdný- cesta sa odhŕňa, pri zakúrení je do 1h v nutrí z vonkajšej teploty -9, teplo 24c. Voda je riešená špeciálnym tlakovým ponorným čerpadlom, teda aj v zime sa dá voda sprevádzkovať zopnutím spínača. Celá chalupa je chránená 24/7 kamerovým systémom a alarmom. Chalupa je otočená na južnú stranu čo zabezpečuje že uvidíte každodenný západ slnka, cesta ku chate je 900 m od dediny. Do štvrtiny asfalt a ďalej hutnené kamene ( plne prejazdná pre všetky motorové vozidlá). Pred chalupou je z kameňa vysypané parkovisko, patriace ku chalupe pre 2 motorové vozidlá. Cena na dohode.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 53.000,- EUR
ID zákazky: 30806

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*