367-20 REZERVOVANÉ!!!Predaj chalupy Lysá pod Makytou

Späť

367-20 Predaj chalupy Lysá pod Makytou
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 367-20
Predám chalupu v krásnom horskom prostredí Lysá pod Makytou.Chalupa a stodola je v nadmorskej výške 600 metrov v osade Krchovce.Chalupa má štyri obytné miestnosti a na chalupe bola čiastočná rekonštrukcia.Chalupa je z dreva.Cesta k chalupe je celoročne prístupná a je spevnená.Pozemok je svahovitý a má 830 m2,voda je vlastná studňa,septik,elektrický prúd 220/380 Voltov.Kúrenie v chalupe je krbom a keramickou pecou na pevné palivo.V chalupe sa nachádza WC a sprcha.V chalupe sa vyspí 10 ľudí.Na pozemku je aj vonkajší krb.Ideálne miesto na odpočinok a celoročne bývanie.Turistika,hubárčenie a lyžovanie.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 44.900,- EUR
ID zákazky: 30930

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*