21-20 Predaj rodinného domu Veľká Hradná

Späť

21-20 Predaj rodinného domu Veľká Hradná

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s celkovou rozlohou pozemku 1873 m2,nachádzajúci sa v tichom a krásnom  prostredí malebnej dedinky obkolesenej prírodou v obci Veľká Hradná okres Trenčín. Dom je postavený v mierne svahovitom teréne a je po kompletnej rekonštrukcii. Rekonštrukcia zahŕňa vymenenú elektroinštaláciu, nové kúrenie vrátane nového plynového kotla, ohrievača vody, radiátorov a rozvodov kúrenia,  možnosť kúriť kotlom na drevo. Takisto boli menené všetky okná za nové plastové, vymenená nová kanalizácia ktorou je odvedená splašková  voda do žumpy, interiér rekonštruovaný s novými obkladmi a komplet nové sociálne zariadenie, nové dvere vonkajšie aj vnútorné, podlahy, maľovky, nová fasáda a strešná krytina.

Dispozícia rekonštruovanej časti pozostáva s 3 izieb, kuchyne, WC s kúpeľňou a vstupnej chodby. Dom je prepojený s hospodárskou časťou a zadnou časťou, v ktorej sa nachádzajú 2 izby, kúpeľńa, chodba, sklad paliva a kotolňa. Táto časť je takisto obytná ale v pôvodnom stave avšak bolo spravené nanovo už spomenuté komplet kúrenie . Túto zadnú časť je možné zrekonštruovať podľa vlastných predstáv a možností. K domu patrí veľký udržiavaný pozemok na ktorom sa nachádza samostatne stojaca garáž a 2 hospodárske budovy/ pajta/.Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, krásne prírodou obkolesené prostredie, turistika, cykloturistika,pri rýchlom jednaní a platbe v hotovosti možná zľava.
Plocha: úžitková 180m2, zastavaná 200m2, pozemku 1873m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne, lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridplech. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

 

Cena: 104.000,- EUR
ID zákazky: 15196

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*