274-20 Predaj chalupy obec Podkylava

Späť

274-20 Predaj chalupy obec Podkylava
Pri kontaktovaní realitného makléra prosím uveďte číslo inzerátu 274-20
Ponúkame Vám na predaj chalupu ktorá sa nachádza v chotári obce Podkylava-Beňovci na začiatku údolia Malých Karpát, nazývaných Myjavské kopanice. Od samotnej Myjavy je nehnuteľnosť vzdialená 17 km. V približne rovnakej vzdialenosti sa tiež nachádza kúpeľné mesto Piešťany. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádza rekreačné stredisko Adam. V stredisku je možné vyskúšať si jazdu na koni, na koči, alebo zaplávať si v plaveckom bazéne. Nehnuteľnosť sa nachádza v lesnatej oblasti s viacerými cyklotrasami i turistickými trasami vedúcimi napríklad na známi mohylu Milana Rastislava Štefánika.
Chalupa stojaca na pozemku bola postavená v 60-tych rokoch z pálenej tehly a je z troch štvrtín podpivničená.Chalupa je jednopodlažná s možnosťou nadstavby. Na prízemí sa nachádzajú tri miestnosti, špajza a spojená kúpeľňa s WC. Pivnica má rovnako ako prízemie tri miestnosti. Dom je napojený na vodovodné potrubie, elektrickú prípojku a odpad je vyvedený do žumpy. Záhrada má celkovú rozlohu 595m2, dvor 577m2 a lúka v tesnej blízkosti chalupy 774 m2. Na dvore sa nachádza dvojmiestna murovaná garáž a hospodárska budova pozostávajúca z letnej kuchyne, kôlne a dielne.
Celková rozloha pozemku je 2149 m2.

Dohoda možná.

Viac inzerátov nájdete na http://demo.mreality/

Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 65.000,- EUR
ID zákazky: 27156

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*