323-20 Predaj chaty Kálnica

Späť

323-20 Predaj chaty Kálnica
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerátu 323-20
Predáme rekreačnú chatu pri obci Kálnica,ktorá je známa ako turistická a hubárska lokalita.Chata je trojpodlažná postavená na ploche 40 m2 a obytná plocha 112 m2. Základy chaty sú s kameňa a z betónu a sú vo svahu zapustenom prízemí kde je spoločenská miestnosť s kachľami na drevo a technická miestnosť. Chata má veľkú krytú terasu a posedenie s vonkajším krbom. Na 1. NP, ktoré je z dreva je predsieň, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, kuchyňa s plynovým sporákom a obývačka s krbom s liatinovou vložkou, ktorá je zariadená nábytkom z masívu vyrobenom na mieru.Na tomto poschodí je tiež veľká slnečná terasa. V podkroví je predsieň a dve menšie spálne. V chate sa pohodlne vyspí osem ľudí. Chata je pripojená na elektrinu 230/400V, má vlastnú studňu a septik.Teplá voda v kúpeľni a kuchyni sa pripravuje v elektrickom bojleri, ktorý sa nachádza v technickej miestnosti na prízemí. Na pozemku je upravené parkovacie miesto pre dve motorové vozidlá. V okolí je okrem iného aj rekreačná oblasť Zelená voda a hrad Beckov. Medzi obcou Kálnica a Krajnou dolinou, na konci ktorej je chata postavená, je vynikajúce cyklistické a lyžiarske centrum. Prístupová cesta k chate je asfaltová, celoročne udržiavaná. Pozemok o výmere 817 m2 je v svahovitom teréne terasovito upravený, jeho hranicu tvorí potok.Chata je celoročne obývateľná.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 57.490,- EUR
ID zákazky: 28580

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*