335-20 Predaj rodinný dom Zubák

Späť

335-20 Predaj rodinný dom Zubák
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerátu 335-20
Predáme rodinný dom 5+1 v tichej časti obce Zubák v tichom a krásnom prostredí. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku vedľa hlavnej cesty s rozlohou 927 m2, na ktorom sa nachádzajú ďalšie dve hospodárske budovy.Dispozícia: V pivnici sa nachádza letná kuchyňa, miestnosť na uskladnenie zeleniny s mraziacim boxom, dve miestnosti na uskladnenie dreva. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba, kúpeľňa, špajza. Na prvom poschodí sú dve izby. Na povale je možnosť dobudovania ďalších izieb. K dispozícii dve garáže,šopa, maštaľ, altánok. Zásobovanie vodou je riešené vlastnou studňou + mestský vodovod, ústredné kúrenie pevné palivo Dom má nový kotol .Obytná plocha je 212 m2 a zastavaná plocha 175 m2.Dom bol udržiavaný.Cena dohodou
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 65.000,- EUR
ID zákazky: 29200

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*