368-20 Na predaj penzión v Bojniciach

Späť

368-20 Na predaj penzión v Bojniciach
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 368-20
Ponúkame na predaj penzión v meste Bojnice,ktorý má jedinečnú strategickú polohu. Nachádza sa v tichej lokalite meste Bojnice. Vybavenie penziónu je aj pre náročných návštevníkov.Izby sú vybavené kúpeľnou a WC a izby s TV.
Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Pri penzióne sa nachádza súkromné parkovisko.V penzióne sa nachádza dobre vybavená kuchyňa.Krásna terasa má výhľad na zámok.Penzión má k dispozície ubytovanie pre 15 návštevníkov.Mesto Bojnice je známe kúpeľné mesto s veľkou históriou.
Kúsok od penziónu sa nachádza krásny zámok.Mesto Bojnice má ZOO.Penzión je super stave a je možné ho ihneď prevádzkovať.Vlastníkom penziónu je s.r.o. čo je možné kúpiť aj penziónom.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 750.000,- EUR
ID zákazky: 31100

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*