369-20 Novostavba 5-izbového domu bungalov Kostolná Zárečie

Späť

369-20 Novostavba 5-izbového domu bungalov Kostolná Zárečie
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 369-20
Predaj rodinného domu, novostavba, vonkajšie rozmery 10m x 14m, úžitková plocha 125 m2, plus prestrešená terasa 24 m2. Dom sa nachádza v tichej lokalite obce Kostolná-Zárečie na rovnom slnečnom pozemku o výmere 700 m2. Diaľnica 3 km. Výborné spojenie do Trenčína (10 min. auto, 14 min. autobus, 8 min. vlak), do Nového Mesta n/V (15 min. auto, 25 min. autobus, 15 min. vlak). Rodinný dom je zateplený 15 cm polystyrénom, je riešený ako DREVODOM so sedlovou strechou s betónovou škridlou zn. Bramac. Okrem obecnej prípojky vody má aj vlastnú studňu. Nehnuteľnosť je vykurovaná elektrickým kotlom s teplovodným podlahovým kúrením (termostat, každá izba má vlastný regulovaný vykurovací okruh). V obývačke je krb na drevo. V dome je zavedený internetový kábel, satelit. Kolaudácia rodinného domu realizovaná v roku 2016.
Dom je 5 izbový, disponuje obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou + 4 izby, 2 kúpeľne, 2 WC. V kuchyni sa nachádzajú zabudované spotrebiče (elektrická varná doska, teplovzdušná rúra, chladnička s mraziacim boxom, umývačka riadu). Každá kúpeľňa má vlastný zdroj TUV.
Inžinierske siete: elektrina, vodovod, kanalizácia.
Dostupnosť základných škôl: Trenčín (ZŠ Veľkomoravská roč.1-9: auto, autobus, vlak), Nové Mesto nad Váhom (ZŠ roč.1-9: auto, autobus, vlak), Drietoma (ZŠ roč.1-9: auto, autobus), Chocholná-Velčice (ZŠ roč.1-4: auto, autobus), Melčice-Lieskové (ZŠ roč.1-9:auto, autobus).
Dostupnosť materských škôl: Kostolná-Záriečie (v obci), Drietoma (auto, autobus), Chocholná-Velčice (auto, autobus).
Občianska vybavenosť: potraviny (Kostolná-Záriečie, Drietoma, Chocholná-Velčice, Trenčín), mäsiarstvo Hôrka (Drietoma).
Cena energií: cca 140 Eur mesačne.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 168.000,- EUR
ID zákazky: 31147

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*