ZĽAVA!!!!!!!371-20 Predaj dvojgeneračný dom Nemčice

Späť

371-20 Predaj dvojgeneračný dom Nemčice
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 371-20
Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Nemčice, okres Topoľčany. Dom sa nachádza zastavanej časti dediny Nemčice. Pozemok ja rovina a niekde mierny svah. Pozemok má rozlohu 1722 m2. Dom je veľmi kvalitne postavený, obvodové múry sú z tehlo-blokov medzi ktorými je perlica. Celý dom netreba zateplovať.
Celá fasáda domu je nová. V dome je podlahové kúrenie. V celom dome sa kúri plynom. Elektrina 220 V a 380 V. Ohrev teplej vody quadrikou. Okná drevené dvojité a vonkajšie plastové rolety. V celom dome je dlažba a všetky dvere sú drevené.
Prízemie:
vstupná hala, miestnosť s masážnou vaňou, kuchyňa spojená s jedálňou, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, špajza, WC, kotolňa, jedna krásna veľká izba s vnútorným krbom, ešte jedna kuchyňa s izbou a kamenná pivnica
Poschodie:
NA poschodí sa nachádzajú štyri izby, veľký šatník, kúpeľňa, balkón, WC.
Pri dome je priestranná garáž asi 80m2. Dom má aj garážové státie. Súčasťou domu je krásna terasa a za ňou s veľký prekrytý bazén. Vedľa bazénu je altánok s vonkajším krbom. Veĺmi krásna a upravená záhrada kde sú ovocné stromy a dva skleníky. V dome je verejný vodovod, odpad do žumpy. Na pozemku je aj studňa s čerpadlom. Dom sa predáva zariadený. VEĽKÁ ZĽAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NA pozemku je 360 m2 zastavanej plochy a obytnej je 280 m2. Na pozemok sa vstupuje z hlavnej cesty. V dedine je základná vybavenosť.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou. V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.
Vybavíme poistenie.
Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 175.000,- EUR
ID zákazky: 31350

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*