280-20 Predaj rodinného domu LUBINA

Späť

280-20 Predaj rodinného domu LUBINA
Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerátu 280-20
Predáme rodinný dom v katastri obce Lubina-U Frantov. Dom bol postavený v roku 1988. Z južnej strany je čiastočne podpivničený, obytné podkrovie, ústredné kúrenie na všetkých troch podlažiach, naviac v kuchyni lokálne kúrenie v krbovej peci a v obývačke trojstranne preskleným krbom. Zásobovanie pitnou vodou je z výdatného prameňa vzdialeného od domu 40 metrov. Parkovanie je vytvorené pod prístreškom pri dome na terasových plochách v okolí domu a na priestrannom dvore. Dlhšia strana dvora je zastrešená spomenutým prístreškom dĺžky 10 metrov a je vybavená prípravou pre vonkajší krb s vyvložkovaným murovaným komínom,dom má pitnú vodu, elektrickú prípojku a prípojku pre odpadovú vodu. Parkovacie terasové plochy sú vybavené vodovodnou prípojkou, rozvodom vody pre zavlažovanie a elektrickou prípojkou. Dvor a jeho okolie je vyspádované a spoľahlivo odvodnené. Vstup do domu je chránený zastrešením dĺžky 12 metrov, šírky 4 metre, čo zároveň tvorí terasu rozmerov 6 krát 4 metre s výhľadom na vrch Javorina. Dom má dve pivničné miestnosti, na prízemí je obývačka s rozmermi 10×5 m, kuchyňa 6×4 m, kúpelňa,WC,kúpelňa a samostatné WC. V podkroví je veľká spálňa 6 postelí a malá spálňa 4 postele. Strešná krytina je hliniková,dom má euro-okná a dvere drevené s determálnym sklom.
Vchodové dvere boli zdvojené doplnením hlinikovými dverami s determálnym sklom.Stavba má asi 20 rokov, dve poschodia,žumpa,elektrický bojler na teplú vodu,studňu,terasu,krby vonkajší aj vnútorný,celý pozemok je oplotený,záhrada.
Možnosť financovať aj cez hypotekárny úver s ktorým Vám radi poradíme.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk
Kontakt:
mobil: 0903903009
email: info@mreality.sk

Cena: 151.900,- EUR
ID zákazky: 27382

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*