373-20 Predaj chaty Púchov-Nosice

Späť

373-20 Predaj chaty Púchov-Nosice

Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 373-20 

Predáme chatu v Púchov-Nosice- Cérov. Chata s obytnou plocha 44 m2 s krbom a murovanou pivnicou. Na prízemí sa nachádza jednoduchá kúpeľňa s WC a technická miestnosť. Na prvom poschodí sa nachádza obývacia miestnosť s krbom, kuchynkou a dva šatníky. Na druhom poschodí sa nachádza spálňa. Výmera pozemku 2511 m2. Pozemok je vhodný na rekreačné účely. Je umiestnený v chatovej oblasti v blízkosti lesa a má súkromie nad Nosickou priehradou, v okrese Púchov. Pozemok je oplotený, sú na ňom vysadené orechy,jablone,slivky,čerešne. Pozemok je na tichom mieste, čisté ovzdušie, hubárska a rybárska oblasť. Cez pozemok preteká menší potok s čistou vodou. V okolí sa nachádza prameň minerálnej vody.
Elektrika a voda v chate.Splachovacie WC a žumpa. Prístup po spevnenej ceste, zjazd z diaľnice vzdialený len 10 km. Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk Kontakt:0903903009

email.info@mreality.sk

Cena: 34.000,- EUR
ID zákazky: 31533

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*