375-20 Predaj chalupy Myjava-Kostolné

Späť

Na predaj starší dom s peknou verandou a postavený do písmena L s pozemkom v obci Kostolné .Dom nachádzajúci sa v susedstve dvoch domov ležiaci na konci dediny.Chalupa je z nepálenej tehly. Chalupa pozostáva z kuchyne a obývacej miestnosti, kde stropy zdobia drevné trámy. Chalupa má pivnicu.Vstup do chalupy je cez peknú svetlú verandu . Nehnuteľnosť je v zdravom stave ale vyžaduje si rekonštrukciu a je vhodná či už na trvalé bývanie alebo chalupárčenie.Celá chalupa je pripravená na rekoštrukciu.Chalupa sa nachádza v krásnom prostredí Myjavských kopaníc , tichá lokalita, priestranný pozemok.Celoročne udržiavaná cesta ,obecná voda ,elektrická prípojka,plynová prípojka .Žumpa sa musí vybudovať.Obec Kostolné je veľmi pekná kopaničiarska obec s dostatočnou občianskou vybavenosťou.
Chalupa sa nachádza v krásnom prostredí .Obytná plocha je 125 m2,zastavaná plocha 220 m2 a pozemok 850 m2.Chalupa má tri izby.Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk Kontakt:0903903009

email.info@mreality.sk

Cena: 57.500,- EUR
ID zákazky: 31578

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*