378-20 Prenájom nebytový priestor Trenčín

Späť

Pri kontaktovaní realitného makléra uveďte prosím číslo inzerát 378-20

 Na  Námestí sv. Anny v Trenčíne dáme prietory do prenájmu s výkladom na ulicu.Priestory majú 86,8m2 ktoré majú ešte sklad,kancelária,WC ,sprchau.Teraz je tam obchod s dámskym textilom Mesačný nájom 993€./mes. vrátane vodného a stočného. Priestory sú vykurované plynovým kotlom len pre tento priestor, platby za plyn platí nájomca priamo plynárňam.Priestory majú svoje el. hodiny a platby za elektrinu platí nájomca priamo eleltrárňam.Priestory sú rekonštruované, len vo WC a kúpeľni sú staršie obkladačky.
Po dohode so súčasným nájomcom si nechať kamerový systém, alarm, regály, el. pokladňu.Vo dvore si nájomca môže zaparkovať svoje auto.  Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk 
Kontakt: 0903903009
email.info@mreality.sk

Cena: 993,- EUR
ID zákazky: 31685

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*