382-20 Predaj pozemku Brezová Pod Bradlom-Žriedlová dolina

Späť

Ponúkame na predaj krásny pozemok (1601m2) priamo v obci Brezová Pod Bradlom v časti Žriedlová Dolina. Je ideálny na výstavbu rodinného domu, rekreačnej chaty,chalupy. Z väčšej časti je rovinatý. Pozemok je situovaný v kľudnej časti obce v blízkosti lesa. Prípojka vodovodu a elektriky je priamo pred pozemkom. Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí a hlavne tichom .V okolí turistika,huby,cykloturistika.Na pozemku sa nachádza malá chata.Cesta asfaltová udržiavaná celoročne.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk 
Kontakt: 0903903009
email.info@mreality.sk

Cena: 33.900,- EUR
ID zákazky: 31873

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*