385-20 Predaj 1-izbový byt Bánovce nad Bebravou

Späť

Na predaj krásny 1-izbový byt v centre v centre Bánovce nad Bebravou. Obytná plocha je 40 m2.K bytu patrí aj pivnica 3 m2. V celom byte je plávajúca podlaha a dlažba. Okná sú nové plastové.Celý byt prešiel rekonštrukciou.Byt sa nachádza na 11 poschodí .Dom má výťah. Byt je slnečný, pekný výhľad.Pri dome sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, nemocnica 2 min.chôdze. Byt je voľný.Byt sa nachádza na ulici Sládkoviča.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk Kontakt: 0903903009 email.info@mreality.sk

Cena: 44.000,- EUR
ID zákazky: 32055

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*