369-20 predaj chaty Trenčianske Teplice

Späť

Predáme chatu v krásnom prostredí v oblasti Kamenné vráta v Trenčiansky Tepliciach. Chata je postavená na stavebnom pozemku v súkromnom vlastníctve o rozlohe 600 m2. Je vydané právoplatné stavebné povolenie na prístavbu. Základy pod prístavbu sú už vybudované a je začatá stavba. Zaplatený je aj pripojovací poplatok na pripojenie k elektrickej sieti ZSE. Tento rok to má ZSE realizovať. Na pozemok priteká prírodný prameň, voda je pitná. Pri chate je vybudovaná žumpa.Prístupová cesta je asfaltová a kamenistá do kopca.Na prestavbu chaty je vydané stavebné povolenie. Obytná plocha 40 m2 zastavená plocha 100 m2.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou.V prípade záujmu vybavíme financovanie hypotekárnym alebo iným typom úveru pri najnižšej možnej úrokovej sadzbe. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk Kontakt: 0903903009 email.info@mreality.sk

Cena: 35.000,- EUR
ID zákazky: 32135

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*