372-20 Predaj chalupy Valaská Belá

Späť

Predáme krásnu víkendovú chalupu v tichom prostredí vo Valaskej Belej na lazoch.Predáva sa chalupa s vlastným vchodom vlastným súkromím.Pozemok je vo veľkosti 365 m2 na liste vlastníctva je vedený ako zastavané plochy a nádvoria. Chalupa má popisné číslo a tým je vedená na liste vlastníctva ako rodinný dom. Nachádza sa v krásnom tichom prostredí na laze v obci Valaská Belá,pozostáva zo vstupnej chodby, spoločenskej miestnosti s kuchyňou a spálne na poschodí kde sa ide po chodoch. V chalupe je elektrická energie so solárneho panela a zásobníka elektrickej batérie.Pitná voda je zvedená z vrchov do zásobníka-studničky,ktorá sa nachádza mimo pozemku asi 50 m.Krásnu atmosféru chalupy dávajú krbové kachle,ktoré dávajú teplo celej chalupe.V chalupe je plynový spotrebič na plynové bomby,kde sa dá variť.Pri chalupe je suché murované WC.Chalupa sa predáva kompletne zariadená so všetkým potrebným náradím +hranoly na stavbu altánku.Chalupa sa nachádza v čistom panenskom prostredí .Okrem predávanej chalupy je ešte jedna chalupa ,inak sa tam nenachádza žiadna iná.Dole asi 100 metrov pod chalupou sa nachádza potok .Chalupa je na vyvýšenom pozemku.Cesta k chalupe je nespevnená ale chalupárčenie stojí za to.Podstate je prístup celoročný.Raj pre hubárov,turistov,cykloturistov a ľudí ktorý chcú oddych a kľud.
Zabezpečíme Vám vyhotovenie kúpno – predajných zmlúv a celý potrebný právny servis spojený s predajom a kúpou. Naša kancelária hradí poplatok za návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a poplatky za overovanie podpisov na matrike.Vybavíme poistenie.Viac inzerátov nájdete na www.mreality.sk Kontakt: 0903903009 email.info@mreality.sk

Cena: 25.500,- EUR
ID zákazky: 32172

Kontakt na makléra

Meno:Dušan Šváby
Ulica: Trenčín
Mesto: Trenčín
Mobil: +421 903 903 009
E-mail: info@mreality.sk
  • Hypotéka
  • Mám záujem o nehnuteľnosť
HYPOTÉKA – ponúkame Vám ponuku hypotekárnych úverov s najnižším úrokom, šitú na Vašu mieru – rýchlo a ZADARMO.

Ak nemáte čas behať po bankách, my to spravíme za Vás. Šetríme Vám čas a peniaze, tak neváhajte, stačí vyplniť kontaktný formulár.

Meno*

Priezvisko*

Email

Telefón

Vaše meno:*

Váš email:*

Váš telefón:*